Vyberte klíčové slovo Folder
Pohledový Beton 3D tisk Albánie Alpy Anglie Argentina Architektura Architektura v ppřírodě Architektura v přírodě Ateliér Atrium Austrálie Balkón Bambus Barevnost Barva Bazén Belgie Beton Bezrámové zasklení Bílá Bosna a Herzegovina Brazílie Bulharsko Bunkr Cetris Cihla Cihly Copilit Corian Corten Costa Rica Černá Červná Česká republika Čína Dánsko Děrovaná fasáda Děti Dočasné stavby Domov důchodců Doprava Došková střecha Drobné stavby Drřevěná fasáda Dřevěná fasáda Dřevo Dřevo v interiéru Dřevo v nteriéru Dřevostavba Dvojdům Dvorana Ekvádor Estonsko Eternit Fasádní pohledový beton Finsko Francie Gabiony Garáže Gruzie Guerrilla gardening Guma Hliníková fasáda Horská chata Chata Chile Chorvatsko Interiér Iran Irsko Island Itálie Izrael Japonsko Jižní Afrika Jižní Korea Kámen Kanada Kancelář Karton Kinetická architektura Kino Klenba Knihovna Kolumbie Kompozice Kontejner Konverze Konzola Korea Korten Koupelna Kov Kovová fasáda Krb Krychle Kuchyň Laminát Lávka Lego Lehký obvodový plášť Lepené dřevo Libanon Lícové zdivo Lichtenštejnsko Litva Loft Lotyšsko Lucembursko Maďarsko Malý rodinný dům Měděná fasáda Membrána Městský mobiliář Mexico Mexiko Minimalismus Moderní rdinný dům Moderní rodinné domy Moderní rodinný dům Moderní rodnný dům Moderný rodinný dům Modul Molo Most Mrakodrap Náměstí Německo Nerez Nerezová fasáda Nizozemí Norsko Nový Zéland Obytný prostor s galerií Ocel Ocelový rám Okenice Olympiáda Londýn 2012 Openspace Oplocení Organická architektura Osazení do terénu OSB v interiéru Osvětlení Park Pavlač Perforovaný plech Peru Plastika Plech Pneumatická konstrukce Pohledový beton v interiéru Pohyblivá fasáda Polsko Polykarbonát Pororošt Portugalsko Pozinkovaná fasáda Prefabrikovaná stavba Prezentace Přestavba Příroda Pultová střecha Rakousko Rekonstrukce Rodinný dům ve svahu Rostoucí dům Royhledna Rsakousko Rumunsko Rusko Řadové domy Řecko Saúdská Arábie Sauna Sedlová střecha Showroom Schodiště Singapur Skleněná fasáda Sklo Sloupy Slovensko Slovinsko Slunolamy Sociální bydlení Socha Soutěž Spojené arabské emiráty Spojené státy americké Stadion Stanová střecha Stodola Streetart Studentské bydlení Světlík Šedová střecha šikmá střeha Šindel Španělsko Švédsko Švýcarsko Tahokov Taiwan Terasa Terasa na střeše Textil Thajsko Tunisko Ukrajina Umění Umění ve veřejném prostoru Urbanismus Uruquai Uruquay USA Úzká parcela Ve svahu Velká Británie Venezuela Veřejný prostor Vietnam Vinařství Vlnitý plech Vnitřní dvůr Voda Vyhlídka Zábradlí Zahradní architektura Zatravněná fasáda Zeleň Zelená architektura Zelená střecha Zrcadlení
Vyhledávání

Herzog & de Meuron's Bordeaux Stadion

Herzog & de Meuron's Bordeaux Stadion

Foto: Herzog & de Meuron

Herzog & de Meuron dokončili monumentální nový stadion v Bordeaux, který je orámovaný 900 štíhlými bílými sloupy. Jedná se o klíčové místo příští rok, kde se bude konat UEFA EURO 2016 fotbalového šampionátu.

Celý článek

Villa Mörtnäs

Villa Mörtnäs

Foto: Johan Dehlin

Elegantní rodinný dům se čtyřmi ložnicemi oblečený do betonového oděvu minimalistické fasády zaujme svou jednoduchostí a čistým provedením. Volba materiálu vedla k velmi rychlé vástavbě domu a to necelých 6 měsíců. Hmota a provedení se snoubí s místními podmínkami a tak dům dokonale zapadá do génia loci.

Celý článek

3 bytové domy s nádvořím

3 bytové domy s nádvořím

Foto: Openarch

Nedaleko pobřeží stojí tři bytové domy- na čtvercovém půdoryse s velkým vnitřmím dvorem, který obklopuje volné přízemí domu jako podloubí. Hmota domu je rozčleněna do teras, které mají sloužit všem obyvatelům. Dům má i další komunitní prostory- tělocvičnu, kavárnu, prádelnu...

Celý článek

Kulturní krajina

Kulturní krajina

Foto: Feld72

Malý objekt je součástí řešení návsi obce Mistelbach. V tomto místě by se měly spojovat funkce centra s parkovištěm, zrcadlový objekt má být těžištěm, autobusovou zastávkou, otevřenou galerií, koncertním podiem.

Celý článek

Pop-up green park v Limě

Pop-up green park v Limě

Velký festival v Limě doprovází instalace v ulicích, mezi nimi i tahle od architektů Gennaro Alva, Denise Ampuero, Gloria Andrea Rojas a designéra Claudia Ampuero.

Celý článek

Juniper house

Juniper house

Foto: Murman

Experimentální víkendová chata stojí mezi jalovci. Světlý interiér je velkými okny propojen s přírodou a dům je propojen s přírodou pomocí druhé textilní fasády, která je potištěna texturou stromů.

Celý článek

Přístavba knihovny k rodinnému domu II.

Přístavba knihovny k rodinnému domu II.

Foto: Antoninziegler

Přístavba k vesnickému domu blízko severního francouzského pobřeží nabízí klidný prostor ke čtení a práci. Knihovna je usazena výš než je rovina původního domu, velké okno v čele tak nabízí krásný pohled do krajiny. Pod knihovnu se vešla garáž a další zázemí domu.

Celý článek

Dětské centrum / školka

Dětské centrum / školka

Foto: Julien Lanoo

Jedná se o kompaktní objekt, který obsahuje mnoho provozů. Každý provoz je rozčleněn do samostatné buňky. Jednotlivá patra obsahují terasy umožňující propojení interiéru s děním ve městě.

Celý článek

Do dřeva oděný dům

Do dřeva oděný dům

Foto: Sebastiano Scapolan

Přízemní rodinný dům nacházející se v těsné blízkosti panského viktoriánskího sídla v srdci Hampstead, severním Londýně. Fasáda domu odkazuje na jachtařství - diagonální dřevěné laťování, které dodává domu svoji osobitost. Zelená plochá střecha domu nabízí příjemné posezení.

Celý článek

Dům Hadaway v Kanadě

Dům Hadaway v Kanadě

Foto: James Dow / Patkau Architects

Rodinný dům navržen do horských podmínek tak, aby napadaný sníh na střešní plochy byl sesunut do skladovacích ploch v rámci areálu pro další využití. Obsahuje místnosti pro lyžaře s možností uskladnění potřebného vybavení.

Celý článek